П'ять міфів про вантажоперевезення

Міф №1: Транспортований товар буде пошкоджений у дорозі або на етапі навантаження.
Неправда. Зараз застосовуються такі технології завантаження, пакування вантажу, з якими вашому вантажеві буде максимально безпечно. До того ж, наша компанія довіряє роботу лише справжнім професіоналам-вантажникам, тож за стан вантажу хвилюватись не доведеться.

Міф №2: Водії вантажівок поводяться неналежно, хамлять.
Неправда. Великі організації допускають на роботу лише фахівців, які можуть контролювати себе. Адже організації важлива репутація, інакше вона втрачатиме власний прибуток. Звертаючись до перевіреної компанії, а не до приватників, ви забезпечуєте собі спокій та позитивні емоції. 

Міф №3: Можна легко організувати перевезення вантажу власними силами.
Неправда. Організувати самостійно перевезення досить складно та дорого. Якщо ставиться завдання сформувати безперебійну роботу, то обов’язково потрібно залучати фахівців. Крім того, спеціалізована компанія дає гарантію на збереження вантажів, що перевозяться.

Міф №4: Вантажоперевезення – це не швидко.
Неправда. Автомобіль – наймобільніший спосіб перевезення. Під час доставки автомобілем не потрібно підлаштовуватись ні під кого, порівняно з іншими видами транспорту. Організації, які займаються перевезеннями, відправляють машини, як тільки фури укомплектуються, тож продукцію ви зможете отримати оперативно.

Міф №5: Важко стежити за пересуванням вантажу.
Неправда. Автомобілі, які займаються транспортуванням, оснащені необхідним обладнанням, у тому числі і тим, що дозволяє визначити місцезнаходження. 
Тому завжди можна дізнатися, де саме знаходиться вантаж у координуючого оператора, просто зателефонувавши за загальним номером.

Компанія «Транслайф» надає послуги з перевезення на належному рівні, тому телефонуйте нам і ви будете задоволені.