ПОСЛУГИ ТЕХНІЧНОГО ІМПОРТЕРА, ЕКСПОРТЕРА

Якщо Ви вирішили займатися торгівлею, експортними або імпортними операціями, наша компанія готова допомогти Вам у цій нелегкій справі. Наш багаторічний досвід в логістиці допоможе Вам уникнути додаткових ризиків пов'язаних з організацією міжнародних перевезень.

 

Чим ми можемо бути корисними один одному? І навіщо мені платити більше скажете Ви?

 

Все має свою ціну, Ви платите нам за свій час. Ми займаємося пошуком перевізника, ми перевіряємо перевізника по своїх базах даних, ми відкриваємо ЕХ, ЕУР1, ми страхуємо Ваш вантаж, ми контролюємо процес навантаження, доставки, вивантаження. Також ми можемо запропонувати Вам послуги зі зберігання вантажу в Польщі, на митному складі, митно-брокерські послуги, послуги технічного імпортера, експортера ..., і це все за 3% від вартості інвойсу. Тоді запитаєте Ви чому Ви не займаєтеся продажем товарів?

 

На що ми відповімо це не наш профіль .., ми логісти, і все що нам потрібно це бути впевненим що Ваш вантаж був доставлений з мінімальними витратами для клієнта. Ми впевнені що хоча б раз звернувшись в нашу компанію, Ви дізнаєтеся що таке працювати з професіоналами!

 

Більш детальну інформацію зможете отримати у нашого фахівця, звернувшись до компанію