Про компанію

 

ТОВ Транслайф була створена в 2013 році. За цей час компанія показала себе, як надійного і чесного партнера.
На сьогоднішній день ми здійснюємо такі види вантажоперевезень:
- Міжнародні перевезення вантажів по всіх напрямках;
- Автомобільні перевезення вантажів по Україні та Києву;
- Перевезення вантажів автомобілями від 100 кг (0.5 м3) до 24 тонн (до130 м3):

 

• тенти (стандартні вантажі)
• відкриті
• рефрижератори (глибока заморозка, охолодження, обігрів)
• ізотерми
• збірні
• великовагові
• негабаритні
• наливні
• небезпечні (ADR)

 

Здійснюємо перевезення будівельних матеріалів, збірних будиночків , алкогольних і безалкогольних напоїв, сільськогосподарської продукції, устаткування, машин, сировини, продуктів харчування під температурним режимом, небезпечної і безпечної хімії, негабаритних вантажів та інших товарів. Яку б складну задачу з перевезення вантажів Ви не поставили перед компанією Транслайф, можете бути впевнені в тому, що вона буде вирішена.
 
Чому Вам вигідно замовити транспортні послуги саме у нас?
- У нас можна замовити автоперевезення вантажів будь-якої маси і габаритів. Ми транспортуємо також збірні вантажі, що дозволяє відчутно заощадити.
- Надання експедиторських послуг ведеться за всіма напрямками. Для Вас здійснюємо автоперевезення вантажів будь-якої специфіки.
- Ви зможете замовити вантажоперевезення в будь-яку точку Європи, СНД та України. Чи потрібні Вам перевезення вантажів по Україні або міжнародні вантажоперевезення, ми вирішимо всі питання.
- Багаті знання в сфері логістики, страхування, митниці та вантажоперевезень дозволяють менеджерам компанії гарантувати нашим клієнтам, що окремий вантаж або збірні вантажі будуть доставлені найкоротшим шляхом. Це означає, що Ви заплатите мінімальну суму.
- Вантажні автоперевезення в Україні, перевезення по Києву, міжнародні перевезення вантажів здійснюються за схемою «з рук в руки». Вам не доведеться забирати вантаж з віддаленого пункту прибуття. Вантажні перевезення від Транслайф - це дуже зручно.
- Збереження вантажу гарантується правильно підібраним засобом вантажоперевезення і високою кваліфікацією співробітників. Ви можете сміливо покластися на наші знання з області вантажних перевезень.
- Зробивши замовлення Газелі по Києву, великої вантажівки по Україні або міжнародні перевезення вантажів, Ви не повинні турбуватися. Ми надамо транспортні послуги за схемою «все включено».
 
Таким чином, все, що потрібно зробити, для того щоб вантаж був доставлений у потрібне місце, - це набрати наш номер +38 (044) 499 0038 або +38 067 97 96 683 та укласти з нами договір.
- Гнучка система ціноутворення. У прагненні підкорити наших клієнтів ми часто надаємо різні знижки і бонуси.
Компанія Транслайф надає транспортні послуги в усьому їх різноманітті. Якщо Ви шукаєте, у кого замовити міжнародні перевезення вантажів, автоперевезення по Україні і Києву, транспортно-експедиторські послуги, оренду митних складів в Європі, оформлення документів в Європі, пошук і купівлю товарів, представницькі послуги в Польщі, страхування вантажу і автомобіля, консалтинг ЗЕД , не думайте довго. Звертайтесь до нас!