ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖУ НЕЗВИЧАЙНИХ СТАНДАРТІВ 

Ваш вантаж не відповідає звичайним стандартам? Самостійно з його перевезенням вам не впоратись ніяк, адже такий вантаж вимагає дотримання цілого ряду правил, нехтування якими може призвести до псування цінних предметів, а також може створити небезпечну ситуацію на дорозі для інших учасників руху. Такими перевезеннями повинні займатись професіонали. Згодні?
Саме компанія «Транслайф» і займається негабаритним перевезенням. На нашому рахунку безліч доставлених нестандартних вантажів по території України, Європи, країн СНД. Найчастіше ми транспортуємо с/г техніку, всілякі будівельні балки та великогабаритну будтехніку, металеві великі контейнери, легкові і вантажні автомобілі та інші види специфічних вантажів. 
Звернувшись до нас, ви заощадите свій час та гарантуємо, що залишитесь задоволеними. Фахівці компанії «Транслайф» позбавлять вас від оформлення потрібної документації, підбору оптимального маршруту, усіх непередбачених ризиків та технічних пошкоджень, а головне - усе буде доставлено вчасно та швидко.

З турботою про вас – компанія «Транслайф»