Доставка вантажу з Угорщини в Україну

Доставка вантажів з Угорщини в Україну - це досить поширена послуга. В основному експортується обладнання, фармацевтична продукція, одяг і текстиль, продукти харчування та побутова техніка. 
Здійснюються доставка найпоширенішим видом транспортування – автомобільним.  Дане  перевезення вимагає ретельного планування і максимальної оптимізації коштів, оскільки здійснюється транспортування з перетином кордонів кількох держав.
Компанія «Транслайф» забезпечить вас повним комплексом логістичних послуг і здійснить доставку різних вантажів за даним напрямком. Це можуть бути як великогабаритні й небезпечні, так і великовагові і нестандартні вантажі. 
Високопрофесійні і досвідчені працівники  компанії «Транслайф» з радістю допоможуть підібрати  оптимальний маршрут, здійснять доставку товарів «під ключ», дотримуючись точних термінів і гарантії збереження й цілісності перевезеної продукції. Також нададуть вам повний комплекс послуг по митному очищенню будь-якої складності та вирішать усі питання стосовно документального супроводу. 
Вам необхідно доставити вантаж з Угорщини в Україну? «Транслайф» зробить цю роботу за вас. Телефонуйте 067 979-66-83 або пишіть нам на електронну пошту. 

З турботою про вас – компанія «Транслайф»