ДОСТАВКА ВАНТАЖУ З ПОЛЬЩІ В УКРАЇНУ 

Доставка товарів з Польщі досить затребувана, адже якість величезного асортименту брендових товарів не поступається товарам з інших європейських країн. Польща має досить зручне географічне розташування,  з нею ми маємо спільний кордон та й ціни на польську продукцію  значно привабливі. Саме через це так популярні вантажні перевезення Україна-Польща. 
Компанія «Транслайф» володіє великим досвідом доставки вантажів «під ключ» з Польщі в  Україну. З нами ви не лише зекономите свій бюджет, а і власний час. Представники компанії розроблять найкоротший маршрут за найвигіднішими тарифами на ринку, своєчасно підготують всю необхідну супровідну і митну документацію, а отже митне оформлення на кордоні займе мінімум часу. Протягом усього періоду ви зможете моніторити доставку свого вантажу самостійно, а також отримаєте безкоштовну консультаційну підтримку по доставці з Польщі в Україну.
Ви ще досі перебуваєте у роздумах, як привезти товар з Польщі? Компанія «Транслайф»  усе давно продумала, вам варто лише залишити заявку або зателефонувати нам. Переконайтесь, що ми – вигідне партнерство для вашого бізнесу. 

З турботою про вас – компанія «Транслайф»