«ЧЕРВОНА ЗОНА» - НЕ ПРИВІД ЗУПИНЯТИСЬ

За останні два роки ми вже звикли до того, що треба бути завжди готовими до нових обмежень, нових «правил гри». Тому «червона зона», у яку з 1 листопада ввійшли Київ та ще низка великих міст і областей, не здивувала.
Звісно, карантин вніс свої корективи в життя кожного з нас, але воно не стоїть на місці і не дає приводу зупинятись, навпаки - закликає рухатись вперед. 
Тож товари замовляються, вантажі доставляються, переговори ведуться, угоди укладаються, тобто в «Транслайфі», як і завжди, активно працюється. Звичайно ж, обережно і з дотриманням карантинних норм.
Ми завжди на зв’язку протягом усього робочого дня і продовжуємо співпрацю з постійними та новими  замовниками. Крім того, ми завжди піклуємось про рівень надання послуг та свою репутацію, а отже, постійно вдосконалюємось та прагнемо бути кращими для наших партнерів і клієнтів. 
Аби зв’язатись з компанією «Транслайф», ви можете зателефонувати або ж написати нам на електронну адресу. Ми завжди відкриті до співпраці, незважаючи на карантинні обмеження.
Бережіть себе та своїх рідних! І пам’ятайте, що не такий карантин страшний, як його малюють. Працюймо далі!
З турботою про вас - компанія "Транслайф"