Послуги технічного імпортера

Послуги технічного імпортера мають на увазі якусь імпортну операцію між юридичними особами. Даною послугою, як правило, користується суб'єкт, якщо при наявності власного бізнесу є потреба в здійсненні зовнішньоекономічної діяльності і перевозі товару між кордонами хоча б двох країн. Сьогодні послуга технічного імпортера користується досить великою популярністю, як так сам експорт / імпорт товарів досить популярна операція. На сьогоднішній день на ринку перевезень вантажів є досить велика кількість компаній, що пропонують подібні послуги - послуги технічного імпортера / експортера. Що являє собою компанія, яка бере на себе відповідальність надання подібної послуги? Давайте детальніше розглянемо це питання і з'ясуємо всі запитання потенційних клієнтів.

Компанія-перевізники, яка виконує послуги технічного імпортера повинна працювати з клієнтом виключно за дорогу і попереднім погодженням всіх подробиць угоди. Компанія і клієнт підписують угоду (договір) про угоду. Рівне з цього моменту компанія-перевізник зобов'язується надати клієнту послугу технічного імпортера і виконати доставку товару в обумовлене місце доставки і в певні терміни. Складається внутрішній договір купівлі-продажу, в якому дві сторони викладають свої обов'язки і умови, на яких будуть співпрацювати. Компанія-перевізники, яка зобов'язується вчинити послугу технічного імпортера бере на себе такі обов'язки:

- покупка товару в обсязі, який обумовлений договором і раніше обговорювалося з клієнтом;

- оформлення всієї необхідної документації , в тому числі і страхування вантажу;

- перевезення товару;

- перетин кордону і митне оформлення вантажу, що перевозиться;

- передача товару замовнику.

З цього випливає, що послуга технічного імпортера - дуже вигідна, адже попит на неї є і він зростає. З послугою технічного імпортера клієнт економить свої сили і нерви, натомість на імпорт товару без найменших ризиків.

Компанія Транслайф сьогодні готова виконати послугу технічного імпортера . Ми готові співпрацювати з вантажем будь-якого обсягу і тоннажу. Завдяки наявності власного парку різних автомобілів ми готові виконати будь-яке завдання нашого клієнта. Всі подробиці та деталі тієї чи іншої угоди, можливої з нашою компанією клієнт може дізнатися на нашому сайті або за телефонами, які там вказані.

Укладаючи угоду на послуги технічного імпортера з компанією Транслайф наш клієнт повністю звільняється від усіх організаційних питань, пов'язаних з її проведенням. Всі ризики, пов'язані з виконанням зовнішньоекономічних перевезень та доставкою товару, лягають виключно на нашу компанію. Нашим завданням є не тільки імпорт товару, але і його повне документальний супровід до моменту доставки товару в місце призначення. Співпрацюючи з компанією Транслайф ви відчуєте всі переваги послуги технічного імпортера і будете задоволені наданою послугою.

 

 

Якщо ваша компанія має потребу в імпорті товару, але є затримка з документами або ви не є юридичною особою - ми готові допомогти! Компанія Транслайф пропонує своєму клієнту послуги технічного імпортера , в разі якщо він має потребу в них. Послуги технічного імпортера користуються чималим попитом на сьогоднішній день і компанії-перевізники, які мають досвід в логістиці та міжнародних відносинах люб'язно надають подібну послугу. Послуги технічного імпортера - готове рішення при потребі імпорту товару в будь-якому обсязі.

Отже, хотілося б відзначити, що послуги технічного імпортера - всього лише одна послуга, з досить широкого спектра послуг яка надає наша компанія. З усім спектром наших послуг клієнт може ознайомитися на нашому сайті. Якщо в двох словах пояснити в чому полягає послуга технічного імпортера, то суть її полягає в тому, що компанія-перевізник бере на себе обов'язок імпортувати товар в місце призначення з усіма наслідками, що випливають обставинами і обов'язками за товар. При цьому компанія несе відповідальність не тільки за саму перевезення і товар в доріг, але і за підготовку всіх документів, які необхідні для того, щоб товар імпортували через кордон і пропустили через митницю. Компанія - імпортер разом з товаром бере на себе відповідальність виконати повний комплекс послуг і операцій, які будуть вимагатися в ході перевезення.

Переваги послуги технічного імпортера:

- замовник повністю передає компанії-імпортеру всі питання в скоєнні даної угоди, чим суттєво економить свій час на оформлення документів , пошук кваліфікованих логістів, перетину товаром митниці і багатьох інших питань, які виникають в ході виконання перевезення (імпорту);

- клієнт компанії не буде витрачати час на оформлення свого обличчя як юридичної (що говорить про істотну економію коштів, часу і нервів клієнта);

- відсутність ризиків за товар, що імпортується. Компанія, яка надає послуги технічного імпортера знайома з можливими ризиками і знає ефективні методи їх уникнення.

У наданні даної послуги можуть бути зацікавлені як вітчизняні, так і зарубіжні компанії, які здійснюють або бажають здійснювати імпорт товарів тієї чи іншої сфери діяльності. Дуже часто компанія, яка має бізнес в одній країні хоче розширити свій асортимент і розвивати бізнес. Саме в даному випадку послуги технічного імпортера будуть справжньою «знахідкою».

Компанія Транслайф готова бути технічним імпортером кожного, хто цього потребує. Ми дозволимо своїм клієнтам уникнути цілого ряду завдань з логістики та виконання організації операції «імпорт». Звернувшись в компанію Транслайф для того, щоб оформити послугу технічного імпортера , клієнт обов'язково отримує гарантії того, що всі операції, виконані нашою компанією абсолютно легальні. З 2013 року ми по крихтах розвивали свою компанію і заробляли довіру клієнтів, тому цінуємо все що маємо і працюємо відкрито і чесно.