Послуги технічного експортера

Однією з популярних послуг, яку сьогодні представляють компанії-вантажоперевізники є послуга технічного експортера . Іншими словами, термін «послуга технічного експортера» має на увазі експорт продукції по Європі. Якщо у вас є товар, який ви хочете продати, але немає відповідних документів чи юридичного оформлення компанії - перевізники пропонують для вас готове рішення. Подібна послуга і називається технічний експорт продукції. Суть послуги полягає в тому, що перевезення через митницю з країни в країни повністю лягає на компанію, яка пропонує подібні послуги. Тобто весь товар (продукція) проходить через підприємство-перевізника. Відповідно, всі ризики, оформлення, документи та інші зобов'язання компанія, яка надає послуги технічного експортера бере на себе. В кінцевому підсумку клієнт отримує вже очищений товар (вантаж) в тій країні, яка була домовлена. Іншими словами, між компанією-вантажоперевізником і клієнтом відбувається угода, в результаті якої відбувається передача товару по внутрішньому договором.

Чи варто звертатися до компанії, яка надає подібні послуги і які переваги користування послугою технічного експортера? Варто, однозначно варто. Компанія, яка надає послуги технічного експортера - компанія професіонал, яка розуміє і знає алгоритм дій, що будуть відбуватися з товаром (вантажем) на тій чи іншому етапі. У подібній компанії вже розроблений план дій на будь-яку ситуацію і існує чітка схема проходження тієї ж митниці. Якщо ви перший стикаєтеся з подібним питанням - ввезення товару на територію тієї чи іншої країни, то ви апріорі не можете бути в курсі всього того, що вас чекає. А якщо вже стикалися з подібним, то напевно розумієте, що здійснити вивезення вантажу буде не просто, в будь-якому випадку.

Переваги використання послуги технічного експортера:

- економія часу. Клієнт не вникає в подробиці перевезення (юридичні аспекти, оформлення всіх дозвільних документів і т.д.);

- Якщо ви не є юридичною особою, самостійно здійснити перевезення вантажу по Європі у вас не вийде. Відповідно, щоб уникнути оформлення вас, як юридичної особи - варто звернутися за допомогою до компанії перевізнику, яка надає послуги технічного експортера. Ця маніпуляція заощадить час і гроші;

- відсутність ризиків. Клієнт, звернувшись за послугою технічного експортера знімає з себе будь-яку відповідальність;

В цілому, клієнт, звернувшись за послугою технічного експортера отримує цілісний комплекс послуг, які береться виконати компанія-перевізник. Досвід фахівців і професіоналізм в одній особі - ось, що отримує клієнт, звернувшись за подібною послугою.

Будь-яка компанія, яка береться надати послугу технічного експортера дуже дорожить своєю репутацією. Саме тому ви можете бути впевнені, що всі торгові операції, що відбуваються на шляху до перевезення вантажу (товарів) абсолютно легальні і відкриті.