На сьогоднішній день компанія TransLife готова запропонувати Вам повний комплекс послуг з перевезення всіх видів вантажів автомобільним транспортом. Країнами (з / в) Європи (всередині Європи), Прибалтики, Скандинавії, Азії, Близького і Далекого Сходу, а також по Україні. Послуги з розробки закінчених логістичних схем, експортно-імпорних операції, митне оформлення (Tax Free, EX), зберігання, страхування, повне документальний супровід, доставка товару на склад клієнта.

 

Орієнтуючись на побажання клієнтів і чітко усвідомлюючи, що організація перевезень вантажів є складним і відповідальним завданням, компанія TransLife спеціально для наших клієнтів поліпшило сервіс обслуговування, а саме, підписали договір про страхування відповідальності оператора при здійсненні транспортно-експедиторських послуг. Тепер, працюючи з нашою компанією, всі ваші вантажі застраховані від крадіжок, аварій, нещасних випадків в страховій компанії СК "УСГ".

 

Співробітники транспортно-експедиційної компанії готові ефективного вирішити Ваші завдання пов'язаних з логістикою, доставкою вантажів як в міжнародних так і внутрішніх повідомленнях.

 

Ми впевнені, що звернувшись до нас, Ви знайдете довгострокового і надійного партнера!