Міжконтинентальні вантажні перевезення

Самими універсальними міжнародними перевезеннями вантажів є перевезення в контейнерах. Вони налічують цілий ряд переваг.
 
Головна зручність контейнера в тому, що він значно полегшує мультимодальні перевезення, так як може перевозитися самими різними видами транспортних засобів. Також контейнер дозволяє деякий час зберігати вантаж не тільки в складських приміщеннях. Перевезення збірних вантажів, особливо часто з Китаю, в контейнерах найбільш надійна. При цьому скорочуються терміни доставки за рахунок того, що перевалка контейнера набагато зручніше, ніж звичайного вантажу.
 
Аналізуючи міжнародні перевезення, побачимо, що найінтенсивніше розвиваються доставки з Китаю, що пов'язано з величезними обсягами виробництва товарів в цій країні. Фінляндія же здійснює вантажоперевезення целюлозно-паперової і лісової продукції, а також імпортних автомобілів.
 
На сьогоднішній день, міжнародні вантажні перевезення стали однією зі складових світових економічних процесів. Самої активно розвивається частиною транспортного бізнесу стало перевезення контейнерів - значна частина припадає на автоперевезення міжнародного рівня.
 
Ціноутворення на транспортні послуги включає в себе кілька факторів. Це: тип перевезення (внутрішні перевезення, міжміські або міжнародні); вид використаного для перевезення транспорту (авіа, авто, залізничний, морський або змішаний - мультимодальний або інтермодальний); періодичність перевезень; а також обсяги вантажів.
 
Дуже часто на вибір транспортної компанії і самого транспорту впливає вид вантажу, який і є вирішальним фактором.